Blog

Centrum mieszania tynków i farb Weber

Firma Matbau w swoim magazynie ma STACJĘ BARWIĄCĄ. Dzięki posiadaniu profesjonalnego mieszalnika farb i tynków jest w stanie dostarczyć produkty marki Weber w pełnej gamie kolorystycznej. Ponad to w standardowej ofercie jest w tej chwili ponad 600 kolorów i odcieni. Cyfrowe sterowanie procesem barwienia gwarantuje 100 procentową powtarzalność koloru.

Dzięki wsparciu specjalistycznych laboratoriów marki Weber usytuowanych w Gdyni i Górze Kalwarii można opracować recepturę jak również uzyskać kolor na podstawie dowolnej próbki dostarczonej przez klienta.

W trosce o wysokie standardy jakościowe prowadzony jest stały monitoring pod kątem stanu bakteriologicznego linii barwiącej, dlatego regularnie wykonywane są przeglądy i odkażania kluczowych elementów dozownika.

Procedura obsługi zamówienia gwarantuje, że zamówiony towar będzie do odbioru w firmie Matbau maksymalnie w ciągu 3 godzin od złożenie zamówienia. Dlatego mniejsze zamówienia są realizowane od ręki. W przypadku większych ilości lub gdy klient ma taką potrzebę, towar dostarczany jest bezpośrednio na budowę następnego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *