Partnerzy

Marka Weber oferuje szeroką gamę rozwiązań konstrukcyjnych, budowlanych i remontowych. Weber w oparciu o swoje bogate doświadczenie stawia na rozwój materiałów i kompletnych systemów, które są bezpieczne, wydajne i łatwe w aplikacji oraz dostosowane do potrzeb lokalnego rynku. Do głównych grup produktowych należą systemy ociepleń, tynki dekoracyjne i farby elewacyjne, zaprawy klejące, zaprawy fugowe do płytek, podkłady podłogowe i posadzki, zaprawy techniczne do hydroizolacji i naprawy betonu oraz systemy renowacji i napraw fasad oraz ścian.

Marka Weber posiada w Polsce 3 zakłady produkcyjne (2 nowoczesne fabryki w Gdyni i w Górze Kalwarii), a także terminale logistyczne wraz z centrami barwienia. Portfolio produktów Weber jest dostępne w ponad 1000 punktach dystrybucji: hurtowniach, punktach sprzedaży detalicznej i marketach budowlanych.

W 1996 roku marka Weber stała się częścią Grupy Saint-Gobain, światowego lidera na rynkach związanych z budownictwem. Od ponad 350 lat Saint-Gobain tworzy, produkuje i dystrybuuje materiały budowlane proponując innowacyjne rozwiązania odpowiadające na zasadnicze wyzwania naszych czasów. W Polsce w skład sektora Saint-Gobain, Produkty do Budownictwa, obok marki Weber wchodzą: Isover, Ecophon, Leca, Rigips i PAM.

www.pl.weber