Aktualności

Sika – profesjonalna chemia budowlana

Sika Poland jest częścią międzynarodowego koncernu Sika – jednego ze światowych liderów na rynku producentów specjalistycznych produktów chemicznych dla branży budowlanej oraz przemysłu. Firma jest obecna w ponad 100 krajach na wszystkich kontynentach. Globalna sieć oddziałów Sika pozwala na zdecydowanie szybsze wprowadzanie najnowszych technologii oraz elastyczne dostosowywanie się do rozmaitych potrzeb klientów na zróżnicowanych rynkach. […]

Więcej o ofercie >>

Keramzyt – lekkie kruszywo ceramiczne produkowane z naturalnej gliny

Zastosowanie:
1/ Izolacje i drenaże – podłogi na gruncie, izolacje w stropach ceglanych i żelbetowych, izolacje w stropach drewnianych, izolacje stropodachów, zielone dachy, drenaż i ocieplenie ścian piwnic.
2/ Geotechnika – budowa i remont drogi na słabym gruncie, naprawa drogi z utrzymaniem ruchu, odciążenie podłoża (najazd na przyczółek mostowy, przepust pod drogą).

Więcej o ofercie >>

Termoizolacje z twardej pianki polistyrenowej hydrofobizowanej

Płyty wykonane z twardej pianki polistyrenowej zapewniają jednocześnie termoizolację oraz chronią przed wilgocią. Specjalna technologia wysokociśnieniowa spieniania w zamkniętych formach zapewnia najwyższy stopień spójności wewnętrznej płyty. Płyty posiadają felc na obrzeżu dający pewne, szczelne połączenie nie pozwalając na powstanie mostków termicznych.

Zastosowanie: fundamenty, ściany piwnic, cokoły, podłogi, fasady, dachy płaskie odwrócone, dachy zielone, tarasy, parkingi
Steinodur PSN SD – fundamenty, ściany piwnic, cokoły
Steinodur SPL – cokoły, fasady
Steinodur PSN LD – fundamenty, ściany piwnic, posadzki
Steinodur UKD LD – dachy płaskie (dachy odwrócone, dachy zielone), tarasy
Steinodur UKD HD – dachy płaskie (dachy odwrócone, dachy zielone), tarasy, parkingi
Steinodur PSN HD – posadzki przemysłowe, parkingi
Steinodur PSN SHD – posadzki przemysłowe, parkingi, drogi pożarowe

Więcej o ofercie >>